Yamuna

Kozmetika Yamuna

Produkty Yamuna vyrába spoločnosť Yamuna Bt. z Maďarska, ktorá vznikla v roku 2002 v dedinke Somogyvámos.

Spoločnosť začala pôvodne vyrábať najmä masážne oleje a krémy ako protiváhu dovážaným výrobkom zo zahraničia a cieľom bolo vyrobiť prírodnú kozmetiku v takej kvalite ručného spracovania a v cene, ktorú nie je možné dosiahnuť u veľkých výrobcov. 

V priebehu pár rokov si v Maďarsku vybudovala stabilné postavenie a postupne začala dopĺňať sortiment o ďalšie typy produktov (kozmetické krémy, mydlá, sprchové gély). Postupným skúšaním a vývojom výrobkov sa ich podarilo dostať do súčasnej kvality a výsledkom je veľký výber vôní a kombinácií pri jednotlivých skupinách.

Výrobky spoločnosti YAMUNA obsahujú rastlinné oleje, ktoré sú získavané maximálne šetrným spôsobom – lisovaním za studena a obsahujú množstvo účinných a výživných látok, ktoré pokožka dokáže dobre prijať a zužitkovať. Tieto výrobky majú schopnosť Vaše telo regenerovať, vyživovať a liečiť. Pri výrobe všetkých produktov sú používané prírodné materiály, bez umelých farbív, vôní a prísad, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na pokožku. Naše produkty nie sú testované na zvieratách.