Workshopy

Workshopy

Workshop – Sebalíčenie I. Časť denné líčenie

Chcete zvládnuť líčenie v priebehu pár minút a v čo najlepšej kvalite? Strácate sa v širokom sortimente vizážistických prípravkov a pomôcok? 

Tento workshop vám prináša najlepšie tipy a triky ako na to. Celý proces si skúšate priamo na sebe, lebo len tak

 

 

–  workshop môže byť individuálny alebo v skupinke max.3 osoby
–  naučíme sa spoznať vlastnú pleť, správne určiť typ pleti, fototyp, zásady hygieny
–  predstavíme si produkty a pomôcky, ktoré budeme potrebovať k líčeniu
– naučíme sa správnu úpravu obočia
–  naučíme sa vyznať v spleti make-upov, korektorov, púdrov
–  vyzdvihneme prednosti, skorigujeme nedokonalosti
–  líčenie očí – krásne, decentne a pritom rýchlo
–  trvanie 3,5 hodiny
–  k dispozícii sú všetky pomôcky, občerstvenie a útulné prostredie VELVET štúdia
–  workshop bude zameraný na získanie praktických zručností, formou vzájomného dialógu individuálne alebo len v malej skupinke max. 3 osoby

Termíny si dohadujeme individuálne podľa požiadaviek zákazníčky

Trvanie: 3,5 hodiny

Cena: 52,- Eur (2-3 osoby), 72,- Eur (individuálne)

Workshop – Domáca starostlivosť o pleť

Ak si nie ste istá/-ý, či vašej pleti venujete dostatočnú starostlivosť, či používate naozaj vhodné prípravky pre váš typ pleti alebo či sú vaše postupy ozaj správne, je tento workshop presne to „pravé orechové“ pre vás.

 

Teória spojená s praktickým skúšaním na vlastnej pleti je ideálna na osvojenie si tej správnej rutiny.

Z hľadiska vybudovania správnych návykov domáceho ošetrovania pleti, ktoré je nevyhnutné a bude nás sprevádzať denno-denne po celý život, je naozaj veľmi dôležité budovať ho už v mladosti, v období dospievania, kedy prechádza naša pleť často náročným obdobím. Pleť býva v tomto období mastnejšia, problematickejšia a preto je správne ošetrovanie jednoducho „povinnosťou“. Kto zvádza so svojimi ratolesťami každodenný „boj“ a má pocit, že je s vysvetľovaním v koncoch, tomu podávam pomocnú ruku a rada všetko odborne vysvetlím v kozmetickom štúdiu VELVET. Niekedy stačí tak málo …. len aby všetko vysvetlil a ukázal niekto iný, pretože rady od cudzieho sa v tomto veku prijímajú inak ako od vlastného rodiča 😅 (viem, o čom hovorím, tiež som rodič).

 

Workshop je však vhodný aj pre nás „dospelákov“. Občas zostaneme sami zaskočení, čo všetko sme ešte nevedeli, alebo že postupy, ktoré aplikujeme dlhé roky a sme skalopevne presvedčení o ich správnosti sa zrazu ukážu ako veľký omyl 🙈. Nie je dôvod na paniku, všetko si v kľude vysvetlíme, odskúšame a doma budete za „profíčku/profíka“ 👍

 

Workshop je pripravovaný individuálne, podľa požiadaviek a termín je po vzájomnej dohode, tak aby vám čo najviac vyhovoval. Workshop je možné urobiť pre dospelákov, teenagerov alebo kombinovane pre rodičov s ratolesťami.

 

Termíny si dohadujeme individuálne podľa požiadaviek

Trvanie: 1,5 – 2 hodiny

Cena: 30,- Eur / 1 osoba, 40,- Eur rodič+dieťa