Lash Lift s keratínom

Lash Lift s keratínom

LASH LIFT je  profesionálna úprava prirodzených mihalničiek. Za pomoci silikónových podložiek a účinných sér docielime maximálne vytočenie a vyčesanie vlastných mihalničiek. Na záver procedúry sa aplikuje keratín, ktorý posilňuje, vyživuje a chráni mihalnice.

Táto metóda sa teší veľkej popularite a je riešením pre každú ženu, ktorá z akéhokoľvek dôvodu nechce alebo nemôže mať aplikované umelé riasy.

Po aplikácii Lash liftu sa oko opticky otvorí, rozjasní a zväčší. Mihalnice sú krásne vytočené a pôsobia predĺženým dojmom. Počas aplikácie sa mihalnice farbia načierno, čím sa výsledný efekt ešte zintenzívňuje.

 

Aplikácia si vyžaduje mať zatvorené oči počas celej doby trvania procedúry.

Lash lift je možné aplikovať každé 4 týždne.

 

Po aplikácii Lash lift je dôležitá zvýšená starostlivosť počas prvých 24 hodín – vyhýbať sa styku s vodou, parou, nahrievaním alebo čistením obočia kozmetickými prípravkami. Na záver aplikácie je vždy použitý výživný keratín, ktorý je vhodné nechať pôsobiť čo najdlhšiu dobu. Po uplynutí prvých 24 hodín je starostlivosť o úpravu obočia bez obmedzení, tak ako ste zvyknutá. Nepoužívať farby na mihalničky ani kulmu. Do 6 týždňov po aplikácii Lash lift nie je vhodná aplikácia umelých mihalníc.

 

Lash lift nie je možné aplikovať v prípade akútneho zápalového ochorenia oka, pri silnej precitlivenosti alebo očnej alergii. Rovnako môže nastať obmedzenie v prípade klaustrofóbie, nakoľko musia byť očká počas procesu zatvorené a podlepené.

 

Procedúra trvá cca. 1,5 hodiny

 

Cena: 30,- Eur