Forever

Produkty Aloe Forever Living

Aloe vera, ako jednu z najstarších známych bylín, v priebehu histórie ospevovali pre jej prirodzené utišujúce, chladivé a hydratačné schopnosti. Záznamy o tejto rastline existujú na hlinených sumerských tabuľkách už okolo roku 2200 pnl. Je známa tým, že utišuje drobné popáleniny, utišuje a hydratuje unavenú pokožku a dokonca pomáha prirodzenej schopnosti pokožky regenerovať sa. 

Aloe Vera od Forever sa pestuje na vlastných plantážach v Dominikánskej republike a v Texase. Aloe od Forever je starostlivo pestované a kultivované tak, aby sa zaistila čo najvyššia možná kvalita rastliny. Aloe je často označované ako najlepší dar prírody vďaka svojmu prínosu pre zdravie a krásu získaného z gélu z vnútrajška rastliny. Vďaka svedomitému pestovaniu aloe, za najlepších podmienok a vo vhodnej klíme, dostanete od spoločnosti Forever ten najlepší dostupný produkt. 

Od pestovania cez starostlivosť až po samotný zber sa o rastliny Aloe starajú s rovnakou starostlivosťou a podľa noriem, aké sa vkladajú aj do každého finálneho produktu. Forever farmári zbierajú Aloe ručne a narábajú s ním s najväčšou starostlivosťou. Listy sú spracované do niekoľkých hodín, takže dostanete nedotknutý, najčistejší a najčerstvejší gél Aloe vera , so všetkými prirodzenými kvalitami.