Farbenie obočia Brow Henna

Farbenie obočia Brow Henna

Metóda Brow Henna, teda farbenie obočia prírodnou farbou henna, kde sa ako činidlo nepoužíva klasický peroxan, ale prírodné minerálne činidlo, je veľmi obľúbená a patrí k najvyhľadávanejším procedúram aj vo VELVET štúdiu.

 

Toto farbenie je prírodné a pritom veľmi intenzívne. Na rozdiel od klasických farieb pomáha svojou prírodnou silou vyživiť a posilniť vlasový folikul. Preniká do hĺbky, čím dokáže posilniť aj veľmi oslabené vlasové folikuly. Ďalšou výhodou tohto farbenia je intenzita farbenia kože, ktorá je jedinečná a dokonca pripomína permanentný make-up.

Procedúru Brow Henna je možné absolovať každé 4 týždne. Intenzita zafarbenia ako aj výdrž farebného efektu je priamo závislá na type pokožky. Čím je pleť mastnejšia, tým je výsledný efekt kratší. Naopak pri suchšom type pleti je efekt veľmi pekný a trvácny, niekedy aj viac ako 4 týždne.

 

Brow Hennu nie je vhodné vykonávať bezprostredne po aplikácii botoxu alebo kyseliny hyalurónovej v oblasti očí a čela.

Po aplikácii Brow Henna je dôležitá zvýšená startostlivosť počas prvých 24 hodín – vyhýbať sa styku s vodou, parou, nahrievaním alebo čistením obočia kozmetickými prípravkami. Na záver aplikácie je vždy použitý výživný olejček, ktorý je vhodné nechať pôsobiť čo najdlhšiu dobu. Po uplynutí prvých 24 hodín je starostlivosť o úpravu obočia bez obmedzení, tak ako ste zvyknutá.

Pri vysoko alergických zákazníčkach sa odporúča urobiť test znášanlivosti a to 48 hodín pred aplikáciou.

 

Procedúra trvá cca. 1- 1,5 hod. v závislosti od dĺžky úpravy obočia

 

Cena: 20,- Eur