1D(3D) mihalnice

1D (3D) mihalnice

Predlžovanie mihalníc je procedúra, pomocou ktorej pôsobia prirodzené mihalnice dlhšie a hustejšie. 1D (3D) umelé mihalnice sú jedinečné syntetické vlákna mihalníc, ktoré dokonale kopírujú prirodzené mihalnice. Sú nalepované po jednom na vlastné mihalnice tak, že výsledkom sú prirodzené, krásne a zmyselné mihalnice. 1D (3D) umelé mihalnice boli vyvinuté na každodenné použitie.

Pri predlžovaní mihalníc správne nanesené umelé mihalnice vydržia do konca rastového cyklu prirodzených mihalníc. Životnosť mihalníc je u každého iná, závisí od každodenne vykonávanej činnosti, ale všeobecne je to cca. 4 týždne.

 

Po aplikácie umelých mihalníc aplikujte výlučne špirály na báze vody, NIKDY NIE NA BÁZE OLEJA ALEBO VODE ODOLNÉ ŠPIRÁLY
Vodeodolné špirály, resp. akékoľvek špirály na báze oleja oslabujú lepidlo a skracujú životnosť mihalníc, tým pádom mihalnice skôr vypadajú.
ODPORÚĆAJÚ SA VÝLUČNE ŠPIRÁLY URČENÉ NA PREDĹŽENÉ MIHALNICE (napr. MAX2 s liečivými rastlinami), tieto sa nanášajú výlučne na konce mihalníc, nie ku koreňom!
Pri zmývaní špirály postupujte rovnako obozretne. Používajte výlučne vodu a mydlo, nepoužívajte odličovače, ktoré uvoľňujú a poškodzujú umelé mihalnice.

Aplikácia 1D (3D) mihalníc sa nedoporučuje pri podráždených (ružových) očiach, pri výskyte jačmeňa v oku, alergii, resp. inom probléme, pri ktorom môže byť oko počas aplikácie ďalej dráždené. Okrem toho sa ošetrenie neodporúča vykonávať u pacientov trpiacich astmou, výpary z lepidla môžu iritovať sliznicu.

Z prezieravosti je potrebné, aby si klient pred zahájením ošetrenia vybral kontaktné šošovky.  Prosím, prineste si so sebou na ošetrenie roztok na šošovky spolu s puzdrom.

 

Procedúra trvá 1,5-2 hodiny

 

Cena: 40,- nové

Dorábka do 2-och týždňov – 20,- Eur

Dorábka 2-3 týždne – 25,- Eur

Dorábka 4-5 – 30,- Eur

Viac ako 5 týždňov – cena ako pri nových 40,- Eur