Laminácia obočia

Úplná novinka, ktorá sa teší veľkej popularite. Je to metóda na báze použitia keratínovej výživy určenej špeciálne na obočie. Metóda je určená ako pre ženy i mužov s hrubším a neposlušným obočím, tak aj pre ženy s tenším obočím, ktoré už nechce dorastať.. 

Doteraz pre nich jediným riešením bol permanentný make up, ktorý je ale oveľa invazívnejší. Podstatne jednoduchšou a prirodzenejšou voľbou môže byť práve laminácia s okamžitým efektom posilneného a krásneho obočia.

Cieľom laminácie je dosiahnuť modelované a výrazné obočie bez zásahu do jeho prirodzenej štruktúry. Patrí k najmodernejším a najnovším technikám a vďaka aplikovanej keratínovej výžive podporuje aj jeho rast.

Technika je vhodná aj pri asymetrií a rôznych nepravidelnostiach rastu obočia, pri zlom smere rastu jednotlivých chĺpkov. Je to vhodné aj pri hustejšom obočí, hlavne v prípade „neposlušných „ chĺpkov, ktoré sa nedajú formovať ani gélom.

Samotný efekt vydrží individuálne podľa typu a kvality obočia 3-5 týždňov. Na udržiavanie, regeneráciu a výživu obočia sa v rámci domácej starostlivosti odporúča používanie keratínového prípravku na riasy a obočie.

Po aplikácii laminácie obočia je dôležitá zvýšená starostlivosť počas prvých 24 hodín – vyhýbať sa styku s vodou, parou, nahrievaním alebo čistením obočia kozmetickými prípravkami.

Procedúra trvá cca. 1 hodinu

Cena: 30,- Eur

Workshop "Sebalíčenie"